Stomatologia dziecięca zajmuje się opieką najmłodszych od momentu pojawienia się pierwszych ząbków mlecznych, przez okres wymiany uzębienia na stałe, aż do momentu pełnego rozwoju uzębienia stałego. W zakres usług wchodzi:

  • fluorkowanie i lakierowanie zębów,
  • leczenie próchnicy zębów mlecznych i stałych,
  • lakowanie bruzd zębów mlecznych i stałych,
  • impregnacja (lapisowanie) próchnicy w zębach mlecznych.
Dbamy o dobre samopoczucie dzieci leczonych w naszym gabinecie we Wrocławiu Dzieci wymagają odpowiedniego podejścia ze strony lekarza Dbamy o dobre samopoczucie i motywację do leczenia u dzieci Dzielni pacjenci dostają nagrody za współpracę na fotelu

Czynnikiem niezbędnym do podjęcia skutecznego leczenia małego pacjenta jest zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania do lekarza. Dbamy o to w czasie specjalnych wizyt adaptacyjnych małych pacjentów.


W naszym gabinecie istnieje możliwość znieczulania komputerowego. O jego zaletach można się dowiedzieć więcej w opisie aparatu the Wand.

ALL-DENT Gabinety Stomatologiczne sp. z o.o. KRS 0000510387, NIP 8992754225, REGON 02242677900000. Wpisana do rejestru w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej. Kapitał zakładowy 30000 PLN wpłacony w całości.
© ALL-DENT Gabinety Stomatologiczne sp. z o.o., projekt i wykonanie dronka.org, późniejsze modyfikacje własne.