Agata Lenartowicz-Lotko
Agata Lenartowicz-Lotko
  • periodontologia
  • chirurgia
  • implanty
  • protetyka
 
Dorota Bartnik-Tomczak
protetyka, dysfunkcje stawu skroniowo-żuchwowego, stomatologia estetyczna
 
Anna Walczak
endodoncja, endodoncja z użyciem mikroskopu, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka, chirurgia, stomatologia estetyczna
 
Martyna Raducka-Bojko
stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna, protetyka
 
Bogna Adamczak
stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca
 
dr n. med. Ewa Ruchała
chirurg implantolog
 
Tomasz Kulewicz
chirurg implantolog

lekarz dentysta

Bogna Adamczak

stomatologia zachowawcza

 
   

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i stomatologią zajmuję się z pasją i zaangażowaniem.

Skupiam się głównie na obszarach leczenia zachowawczego i endodontycznego, dążąc do zapewnienia pacjentom zdrowego uśmiechu i komfortu. Jednak moja praktyka to nie tylko wykonywanie procedur, ale także dbałość o doskonalenie swoich umiejętności.

Uważam, że ciągłe doskonalenie jest kluczem do zapewnienia najwyższej jakości opieki pacjentom. Dlatego regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. Obserwowanie bardziej doświadczonych specjalistów i zdobywanie wiedzy od najlepszych to dla mnie priorytet.

W mojej praktyce przykładam ogromną wagę do komfortu pacjentów. Wiem, że wizyta u dentysty może budzić stres i obawy, dlatego staram się, aby każda wizyta przebiegała w jak najbardziej przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Jestem pełna cierpliwości i empatii, szczególnie wobec najmłodszych pacjentów. Dzieci potrzebują dodatkowej troski i życzliwości, co jest integralną częścią mojej praktyki.

Zamknij Do góry
Bogna Adamczak - ZnanyLekarz.pl